AKSUN PARKE HAKKINDA

Aksun Parke Yapı Dekorasyon 1986 yılında faaliyetine başlamıştır. Masif parke üreticisi ve uygulama hizmetleriyle 2000 yılına kadar üretimini devam ettiren firma özel üretim parke ve uygulamalarla pek çok alanda hizmet vermiştir.

Değişen teknoloji ve hızlı hayata ayak uydurma ile birlikte yenilikleri takip etmek adına 2000 yılında Laminat Parke ve Lamine Parke alanında ithalatçı olarak hizmetlerine devam etmiştir.

Değişen teknoloji ve hızlı hayata ayak uydurma ile birlikte yenilikleri takip etmek adına 2000 yılında Laminat Parke ve Lamine Parke alanında ithalatçı olarak hizmetlerine devam etmiştir.

Dev markaların Türkiye distribütörü

Lamine Parke grubunda İtalyan TEKNO REKORD, İtalyan Garbelotto/ Masterfloor , İtalyan Cora Parke, İtalyan Cadorin Alman marka PLYQUET TEKA, Hollanda marka Esco Parke Türkiye Distribütörlüğünü, , Masif Parke grubunda Portekiz markası XPZ ve GIANT Türkiye Distribütörlüğünü alarak ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Aynı zamanda Laminat Parke de Dünyanın en büyük markası olan QUICKSTEP ürünlerinin Türkiye Distribütörlüğüyle laminat parke, lamine parke ve LVT alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Birçok farklı markalarla da ürün çeşitliği sunarak yapı sektöründe önemli bir yer almaktadır. Halı, Vinyl ürünlerde ve SkinRock doğal daş ince dekoratif duvar kaplamalarını satış temsilciliğini yürütmektedir. Firmanın olmazsa olmazlarının başında ürün kalitesi ve hizmet kalitesinden ödün vermemek vardır. Mağaza çalışan personelinin güleryüzü ve bilgi donanımları, uygulama ve döşeme yapan personelin güleryüzü ve bilgi donanımlarıyla sektörde bir adım önde olmuştur.

Duvar kağıdı bölümümüz 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olup , geniş ürün grubu ve eşsiz uygulamalrı ile farklılık yaratmaktadır.

Aksun Perde grubu 2020 yılında hizmete girmiş olmuş geniş ürün yelpazesi ile profesyonel montaj kadrosu ile hizmetine devam etmektedir.

700 metrekare kapalı alana kurulan ve yenilenen mağazası ile kalitesinden ödün vermeyerek, ürün çeşitliliğini her zaman üst seviyede tutarak, personel güleryüz ve eğitimleriyle hizmetlerini eksiksiz olarak proje, toptan ve parekende alanda hizmet vermektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

0 (224) 245 99 00
0 (224) 249 15 05
aksunparke@aksunparke.com
Bağlarbaşı Mh. , Harran Sok, No: 43 Osmangazi / Bursa