Aksun Parke


Aksun Parke Yapı Dekorasyon 1986 yılında faaliyetine başlamıştır. Masif parke üreticisi ve uygulama hizmetleriyle 2000 yılına kadar üretimini devam ettiren firma özel üretim parke ve uygulamalarla pek çok alanda hizmet vermiştir.

Değişen teknoloji ve hızlı hayata ayak uydurma ile birlikte yenilikleri takip etmek adına 2000 yılında Laminat Parke ve Lamine Parke alanında ithalatçı olarak hizmetlerine devam etmiştir.

Dev markaların Türkiye distribütörü

Lamine Parke grubunda İtalyan marka TEKNO REKORD, Alman marka PLYQUET TEKA, Hollanda marka Flamingo Parke Türkiye Distribütörlüğünü, yerli marka olan DEMPAR'ın Bursa bayiliğini, Masif Parke grubunda Portekiz markası XPZ ve GIANT Türkiye Distribütörlüğünü alarak ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Aynı zamanda İspanyol markası olan FINFLOOR ve FAUS ürünlerinin Türkiye Distribütörlüğüyle laminat parke alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Birçok farklı markalarla da ürün çeşitliği sunarak yapı sektöründe önemli bir yer almaktadır. 2012 yılında İspanyol marka olan duvar kaplama ürünlerinden ARTSTONE Bursa bayiiliği ile satış ve uygulama hizmetleri vererek farkını bir kez daha göstermiştir. Firmanın olmazsa olmazlarının başında ürün kalitesi ve hizmet kalitesinden ödün vermemek vardır. Mağaza çalışan personelinin güleryüzü ve bilgi donanımları, uygulama ve döşeme yapan personelin güleryüzü ve bilgi donanımlarıyla sektörde bir adım önde olmuştur.

700 metrekare kapalı alana kurulan yeni mağazası ile kalitesinden ödün vermeyerek, ürün çeşitliliğini her zaman üst seviyede tutarak, personel güleryüz ve eğitimleriyle hizmetlerini eksiksiz olarak proje, toptan ve parekende alanda hizmet vermektedir.